Dimantu mozaīkas

Pārvēršam radošās ambīcijas realitātē

KOLEKCIJAS
KOLEKCIJAS
Veiciet pasūtījumu mūsu E-veikalā
Mūsu produktus varat iegādāties mūsu interneta veikalā ar piegādi līdz pat jūsu durvīm!
Savvaļas pasaules kolekcija
Gleznas ir veltītas dabas skaistumam dzīvnieku valstībā.

Savvaļas pasaules kolekcija
Gleznas ir veltītas dabas skaistumam dzīvnieku valstībā.


Kolekcija “Skaistuma simboli”
Sievietes skaistums un tā simbolisms visā cilvēces vēsturē bijuši vieni no spēcīgākajiem mākslinieku iedvesmas avotiem.
Kolekcija “Skaistuma simboli”
Sievietes skaistums un tā simbolisms visā cilvēces vēsturē bijuši vieni no spēcīgākajiem mākslinieku iedvesmas avotiem.

Kolekcija “Kosmosa noslēpumi”

Izstiepiet roku un pieskarieties Visumam. Šo kolekciju vieno Visuma noslēpums un mistērija.

Kolekcija “Svešinieki”
Lai kurp jūs dotos un kuru valsti apmeklētu, vienmēr ir iespēja satikt kādu noslēpumainu un skaistu svešinieku.

Kolekcija “Francijas sirds”
Lai cik daudz viņi runātu par Franciju un Parīzi, vienmēr visas sarunas sākas un beidzas ar Eifeļa torni. Kolekcijā ir vairāki panorāmas skati uz Eifeļa torni, kas demonstrē ne tikai Gustava Eifeļa daiļrades skaisto arhitektūru, bet arī Francijas galvaspilsētas skaistumu.

Kolekcija "Balerīnas"

Sižetu krājums ir piesātināts ar vienkāršības un bezgravitācijas enerģiju. Tas piepilda mūs ar romantiku, siltumu un maigumu, harmoniju un iedvesmu.


Kolekcija “Kaķu mānija”

Vai jūs nekad neesat dzirdējuši par "kaķu māniju"? Ak, tie ir Irinas Zenjukas apbrīnojami sižeti!


Kolekcija "Kas par brīnišķīgu pasauli!"

Pasaule apbrīnā guļ jūsu plaukstā. Dažreiz ir grūti iedomāties, cik daudz pārsteidzošu lietu ir uz mūsu planētas. Katrs tās gabaliņš sevī slēpj skaistumu.


Kolekcija “Pavasara eiforija”

Pasaulē nav nekā skaistāka par ziediem.


Kolekcija "Dievišķā atklāsme"


Kolekcija “Ziemas sapnis”

Kas gan var būt skaistāks par īstu ziemu? Pūkainas baltas pārslas. Mājīga čaukstēšana zem kājām. Mirdzošs sniegs atstaro saules starus, un dvēsele to acumirklī izbauda. Burvīga ziema ir dabas žēlastība.


Kolekcija "Bērnības planēta"

Sižetu krājums pašiem mazākajiem māksliniekiem un topošajiem izgudrotājiem.

Audekls
Dimantu gleznu pamatā ir sintētisks audekls ar lipīgu pamatni. Daļēji audekls satur flīsa ieslēgumus. Mūsu jaunā ražošanas tehnoloģija pierāda, ka sintētiskais audekls ar ieslēgumiem nodrošina precīzu un kvalitatīvu tintes uzklāšanu uz audekla un ļauj dimantu gleznas droši nostiprināt. Produkta radīšanā liela nozīme ir kvalitātei un drošībai, tāpēc mēs izmantojam netoksisku, hipoalerģisku, sertificētu līmi no ZDSResin (Šveice).

KOMPLEKTA SASTĀVS

Dimantiņi un šķautnes

Dimantiņi ir izgatavoti no juvelierizstrādājumu sveķiem (ILAC, Austrālija). Gleznu raksturīgā iezīme ir patentētā katra dimanta griešanas tehnoloģija. 21 šķautne piešķir lielāku spīdumu, mirdzumu un nodrošina augstu gaismas dispersiju.

KOMPLEKTA SASTĀVS

Rāmis
Rāmis ir izgatavots no kaltētas priedes. Tās izturību nodrošina koka impregnēšana trīs posmos. Cieto plātņu sieniņa, kas pieguļ audeklam, pasargā konstrukciju no mehāniskiem un termiskiem bojājumiem. Tas arī garantē, ka lietošanas laikā audekls nesāks sagulties un neparādīsies nepatīkamas sekas.

KOMPLEKTA SASTĀVS

Papildu elementi

Komplekta noslēguma elementus veido:

• Stilus
• Silikons
• Soli-pa-solim instrukcijas
• Kontrolsaraksts dimantu krāsošanas izkārtojumam
• Zip paketes un konteiners ērtai dimantu mozaīkas uzglabāšanai
• Rāmju āķi gleznas izvietošanai interjerā
KOMPLEKTA SASTĀVS

Katrā komplektā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savu šedevru. Mēs pievēršam īpašu uzmanību visu materiālu izvēlei un kvalitātei.

Produkta izveide

Mūsu filozofija
Hobijs ir enerģija, kas iedegas acīs un kļūst par nozīmīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar Varvikas jūs uzzināsiet, kas nepieciešams jūsu dvēselei. Jūs zināsiet, kā iegremdēties aizraujošā ceļojumā, ko sauc par "jūsu mīļāko hobiju".
Mēs strādājam, lai padarītu jūsu hobiju aizraujošu
Bezgalīgs ceļojums uz labāko sevis versiju, neatkarīgi no tā, vai esat izsmalcināts eksperts vai sapņains entuziasts. Tas padara katru dienu laimīgāku, dāvājot izcilus mirkļus, kas ir piepildīti ar īpašu radīšanas nozīmi. Kad jūs radāt kaut ko kvalitatīvu, jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties ar to ar pasauli, ar mīļajiem, daloties ar viņiem ar daļiņu savas dvēseles . Mūs iedvesmo pasaules mākslas meistardarbi un jauno mākslinieku panākumi. Mēs mudinām jūs atklāt dažādus savas personības aspektus.
Mēs uzskatām, ka ikviens cilvēks ir talantīgs
Mēs zinām, ka jūs vēlaties iepriecināt savus tuviniekus. Ar Varvikas radošajiem produktiem tas ir vēl vieglāk un jautrāk. Galu galā katrs radošais komplekts ir fantastiska dāvana. Ar mūsu produktiem ir tik viegli iziet ārpus ierastā, organizējot neaizmirstamu brīvā laika pavadīšanu sev vai saviem mīļajiem.

Jūsu priekšā ir vesela virzienu, stilu un dizainu palete - izvēlieties un priecājieties, dāvinot sev un saviem mīļajiem radošus komplektus. Vienalga, vai tas ir jūsu pirmais skolotājs vai jūsu mīļotā draudzene.
Mēs sniedzam vērtīgus radošuma mirkļus
Mūsu produkti kļūs par jūsu interjera iecienītāko elementu. Sižeti ar maigām balerīnām rotās mazuļa bērnistabu, popārta kolekcija radīs pareizo noskaņu ambiciozas mileniāles loftā, bet attēli ar pasaules pilsētām aizvedīs jūs no mājas ballītes tieši uz Parīzes ielām.
Mēs palīdzam koncentrēties uz īpašu interjera stilu
Kāpēc izvēlēties mūs?
Kāpēc izvēlēties mūs?
Uzņēmuma Varvikas dzīvē māksla nav hobijs, bet gan zīmola filozofija. Dizaineri seko līdzi tendencēm un veido ikoniskas sadarbības ar pasaulslaveniem māksliniekiem: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kas savus sižetus pārnes uz gleznu audekliem ar skaitļiem un dimantu gleznām
Mēs atbalstām ECO tendences un sargājam ekoloģiju. Tāpēc gleznu rāmji ir izgatavoti no kaltētas priedes, molberti - no dižskābarža, bet iepakojums - no kraftpapīra. Ražošanas procesā mēs izmantojam ozolu, kokšķiedras plātnes, polistirolu un spāņu merino vilnu.
Reklāmas nodaļa katram mazumtirdzniecības klientam sniedz 20 gadu garantiju un ir gatava apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās daļas neatkarīgi no preču iegādes datuma
Uzņēmums nestāv uz vietas un katru dienu cenšas rast jaunas iespējas. Tāpēc mūsu galvenā vērtība ir rūpīga sižetu izstrāde, ko veic Art laboratorijas dizaineri, manuāli pielāgojot visas detaļas gan makro, gan mikro līmenī. Mākslinieki rūpīgi izvēlas krāsas un toņus
Mēs sadarbojamies ar māksliniekiem
Mēs esam videi draudzīgi
Mēs rūpīgi kontrolējam kvalitāti
Mēs izstrādājam sižetus
MĒS SNIEDZAM MŪŽA GARANTIJU
Jūsu klients var tieši sazināties ar mums, ja viņam ir kādi jautājumi par produktu
MĒS PIELĀGOJAM PRODUKTUS JŪSU VIETĒJĀM TIRGUM
Mūsu komplekti ir dāvanu kastītēs ar EN, DE, FR, IT, ES tekstiem un lietotāja rokasgrāmatām 15 valodās
MĒS SNIEDZAM PARAUGUS BEZ MAKSAS
Galvenais pārdošanas instruments, kas skaidri parāda preču kvalitāti un piesaista klientus
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
Atklājiet priekšrocības, ko sniedz vairumtirdzniecība kopā ar mums! Izbaudiet ekskluzīvas cenas un piekļuvi plašam augstas kvalitātes produktu klāstam, kas ir ideāli piemērots mazumtirgotājiem, izplatītājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savus krājumus un palielināt peļņu. Ir pieejamas franšīzes vai tiešsaistes/klātienes veikalu iespējas. Sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.
Iegūt e-katalogu