DIMANTU MOZAĪKAS UZ KOKA

Pārvēršam radošās ambīcijas realitātē
Kolekcijas
Kolekcijas
Veiciet pasūtījumu mūsu E-veikalā
Mūsu produktus varat iegādāties mūsu interneta veikalā ar piegādi līdz pat jūsu durvīm!
Dimantu mozaīkas uz koka "Dzīvnieku pasaule"
Dzīvnieku pasaules dabiskajam skaistumam veltītas gleznas
Dimantu mozaīkas uz koka "Dzīvnieku pasaule"
Dzīvnieku pasaules dabiskajam skaistumam veltītas gleznas

Dimantu mozaīkas uz koka "Saldā dzīve"
Vēlies ko saldu? Šīs mazās uzkodas ir tevi!
Dimantu mozaīkas uz koka "Saldā dzīve"
Vēlies ko saldu? Šīs mazās uzkodas ir tevi!

Dimantu mozaīkas uz koka "Zaļais stūrītis"
Kas var būt vienkāršāks un izteiksmīgāks par mākslu? Tikai formu un košu krāsu dažādība.
Dimantu mozaīkas uz koka "Mākslas studija"

Izveidojiet savu mājīgo stūrīti


Dimantu mozaīkas uz koka "Mīļākie mājdzīvnieki"

Mūsu mazie un visuzticamākie draugi


Kolekcija "Patiesi brīnumi"

Tie ir īsti...


Pamats
Dimantu gleznas pamatne ir izgatavota no koka.
Tās izturību un nodilumizturību nodrošina trīs pakāpju koka impregnēšana.

Komplekta saturs
Līmes bāze

Līmes pamatne ir svarīgs elements, uz kura tiek piestiprināti dimantu akmentiņi. Tā satur netoksisku hipoalerģisku sertificētu ZDSResin (Šveice) līmi.

Komplekta saturs
Kvadrātveida akmentiņi

Akmentiņi ir izgatavoti no juvelierizstrādājumu sveķiem (ILAC, Austrālija). Mozaīkas īpatnība ir patentētā katra akmentiņa griešanas tehnoloģija.

Komplekta saturs
Elementi
Komplekta noslēguma elementi ir:
  • Stilus, vasks
  • soli pa solim instrukcijas
  • magnēts
  • aukla
  • lai to pakārt
  • koka statīvs
Komplekta saturs
Katrā komplektā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savu mākslas darbu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību visu materiālu izvēlei un kvalitātei.

Dimantu mozaīkas salikšana uz koka ir vienkārša un jautra.

Mūsu filozofija
Hobijs ir enerģija, kas iedegas acīs un kļūst par nozīmīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar Varvikas jūs uzzināsiet, kas nepieciešams jūsu dvēselei. Jūs zināsiet, kā iegremdēties aizraujošā ceļojumā, ko sauc par "jūsu mīļāko hobiju".
Mēs strādājam, lai padarītu jūsu hobiju aizraujošu
Bezgalīgs ceļojums uz labāko sevis versiju, neatkarīgi no tā, vai esat izsmalcināts eksperts vai sapņains entuziasts. Tas padara katru dienu laimīgāku, dāvājot izcilus mirkļus, kas ir piepildīti ar īpašu radīšanas nozīmi. Kad jūs radāt kaut ko kvalitatīvu, jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties ar to ar pasauli, ar mīļajiem, daloties ar viņiem ar daļiņu savas dvēseles . Mūs iedvesmo pasaules mākslas meistardarbi un jauno mākslinieku panākumi. Mēs mudinām jūs atklāt dažādus savas personības aspektus.
Mēs uzskatām, ka ikviens cilvēks ir talantīgs
Mēs zinām, ka jūs vēlaties iepriecināt savus tuviniekus. Ar Varvikas radošajiem produktiem tas ir vēl vieglāk un jautrāk. Galu galā katrs radošais komplekts ir fantastiska dāvana. Ar mūsu produktiem ir tik viegli iziet ārpus ierastā, organizējot neaizmirstamu brīvā laika pavadīšanu sev vai saviem mīļajiem.

Jūsu priekšā ir vesela virzienu, stilu un dizainu palete - izvēlieties un priecājieties, dāvinot sev un saviem mīļajiem radošus komplektus. Vienalga, vai tas ir jūsu pirmais skolotājs vai jūsu mīļotā draudzene.
Mēs sniedzam vērtīgus radošuma mirkļus
Mūsu produkti kļūs par jūsu interjera iecienītāko elementu. Sižeti ar maigām balerīnām rotās mazuļa bērnistabu, popārta kolekcija radīs pareizo noskaņu ambiciozas mileniāles loftā, bet attēli ar pasaules pilsētām aizvedīs jūs no mājas ballītes tieši uz Parīzes ielām.
Mēs palīdzam koncentrēties uz īpašu interjera stilu
Kāpēc izvēlēties mūs?
Kāpēc izvēlēties mūs?
Uzņēmuma Varvikas dzīvē māksla nav hobijs, bet gan zīmola filozofija. Dizaineri seko līdzi tendencēm un veido ikoniskas sadarbības ar pasaulslaveniem māksliniekiem: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kas savus sižetus pārnes uz gleznu audekliem ar skaitļiem un dimantu gleznām
Mēs atbalstām ECO tendences un sargājam ekoloģiju. Tāpēc gleznu rāmji ir izgatavoti no kaltētas priedes, molberti - no dižskābarža, bet iepakojums - no kraftpapīra. Ražošanas procesā mēs izmantojam ozolu, kokšķiedras plātnes, polistirolu un spāņu merino vilnu.
Reklāmas nodaļa katram mazumtirdzniecības klientam sniedz 20 gadu garantiju un ir gatava apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās daļas neatkarīgi no preču iegādes datuma
Uzņēmums nestāv uz vietas un katru dienu cenšas rast jaunas iespējas. Tāpēc mūsu galvenā vērtība ir rūpīga sižetu izstrāde, ko veic Art laboratorijas dizaineri, manuāli pielāgojot visas detaļas gan makro, gan mikro līmenī. Mākslinieki rūpīgi izvēlas krāsas un toņus
Mēs sadarbojamies ar māksliniekiem
Mēs esam videi draudzīgi
Mēs rūpīgi kontrolējam kvalitāti
Mēs izstrādājam sižetus
MĒS SNIEDZAM MŪŽA GARANTIJU
Jūsu klients var tieši sazināties ar mums, ja viņam ir kādi jautājumi par produktu
MĒS PIELĀGOJAM PRODUKTUS JŪSU VIETĒJĀM TIRGUM
Mūsu komplekti ir dāvanu kastītēs ar EN, DE, FR, IT, ES tekstiem un lietotāja rokasgrāmatām 15 valodās
MĒS SNIEDZAM PARAUGUS BEZ MAKSAS
Galvenais pārdošanas instruments, kas skaidri parāda preču kvalitāti un piesaista klientus
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
Atklājiet priekšrocības, ko sniedz vairumtirdzniecība kopā ar mums! Izbaudiet ekskluzīvas cenas un piekļuvi plašam augstas kvalitātes produktu klāstam, kas ir ideāli piemērots mazumtirgotājiem, izplatītājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savus krājumus un palielināt peļņu. Ir pieejamas franšīzes vai tiešsaistes/klātienes veikalu iespējas. Sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.
Iegūt e-katalogu