«Varvikas»

IR STARPTAUTISKS HOBIJU UN ROKDARBU ZĪMOLS

Par Varvikas
Par Varvikas

Balstoties uz ģimenes vērtībām, mēs radām produktus jūsu priekam. Mēs sniedzam spilgtus iespaidus, palīdzam cilvēkiem dzīvot labāk, lai viņi varētu atklāt brīnišķīgu radošuma un mākslas pasauli. Šodien Varvikas ir ne tikai 7 mākslas produktu kategorijas, kas katra cilvēka radošās ambīcijas pārvērš realitātē. Tagad Varvikas ir daudzi veikali Eiropā, kam ir vairāki vairumtirdzniecības partneri visā pasaulē.

Pašu ražotnes un augstas kvalitātes materiāli padara katru produktu perfektu. Ar populārāko kolekciju šedevriem varat iepazīties mūsu mājaslapā vai Varvikas veikalos.

Mēs īstenojam jūsu radošās ambīcijas

Uzņēmuma vēsture
Uzņēmuma vēsture

 • Uzņēmuma reģistrācija Tallinā, Igaunijā
 • Katalogam tika pievienotas gleznas pēc numuriem, dimanta mozaīkas, dizaineru leļļu komplekti un Roomboxi
 • Amazon ASV veikala reģistrācija

2019

 • Noliktavas paplašināšana
 • Varvikas pirmā dalība starptautiskā izstādē Eiropā
 • Partneri visā pasaulē: Austrālija, Vācija, Anglija, Rumānija utt.

 • Mūsu pirmā veikala atklāšana Tallinā
 • Amazon ES veikala reģistrācija
 • Zīmola maiņas projekts

2020
2021

 • Iauns zīmola logotips un komplektu kastes
 • Koka puzles ievads katalogā
 • 12 veikalu atvēršana Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā

 • Plāni – Jaunu veikalu atvēršana Polijā un Vācijā.

2022
2023-2024

Mēs veicām visaptverošu zīmola pozicionēšanas transformāciju, sākot no jaunā kastes logotipa līdz atjauninātajam iepirkšanās salu formātam tirdzniecības centros

Varvikas zīmola maiņa

1
Pirms
Pēc

Galvenā doma ir attālināties no "bērnu" logotipa un kļūt par pieaugušajiem saprotamāku un viegli iegaumējamu zīmolu.

2
Pirms
Pēc

Šodien Varvikas ir starptautisks hobiju un rokdarbu zīmols ar savu produkciju. Preču zīme Varvikas jau ir reģistrēta ES.

Attīstot savu zīmolu, mēs gūstam iedvesmu. Iedvesmoti mēs radām unikālu produktu. Produktu, kas varētu jūs pārsteigt.

Mūsu pašu ražošana un augstas kvalitātes materiālu izmantošana padara katru mūsu produktu perfektu. Mūsu pieeja uzticamības nodrošināšanai ir neatņemama uzņēmuma darba sastāvdaļa. Tāpēc mēs atbalstām ekoloģiskās tendences un sargājam ekoloģiju. Mēs vēlamies padarīt dzīvi labāku, paliekot par labāko hobiju un radošo produktu ražotāju.
Mēs izvēlamies tikai tos piegādātājus un ražotājus, kuriem ir kopīgas uzņēmuma vērtības – vides aizsardzība un dabas resursu ievērošana.

Videi draudzīga ražošana

Mūža garantija

Mēs esam hobiju un rakdarbu komplektu izstrādājumu ražotājs, kas nodrošina "mūža garantiju" visiem produktiem. Mēs esam gatavi apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās preces jebkuram mazumtirdzniecības klientam neatkarīgi no pirkuma datuma.

Mēs attīstāmies un katru dienu cenšamies piepildīt pasauli ar jauniem atklājumiem. Šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši savu mākslas laboratoriju, kurā entuziastiski mākslinieki un dizaineri izstrādā jaunus produktus. Mēs ikvienam sniedzam izcilus radošuma mirkļus, palīdzot piepildīt dzīvi ar īpašas radīšanas jēgu. Galu galā, veidojot kaut ko principiāli jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties tajā ar pasauli, dalīties tajā ar mīļajiem, dodot viņiem daļiņu no savas dvēseles.

ART laboratorija

Mēs attīstām savu biznesu un vēlamies, lai jūs augtu kopā ar mums. Tāpēc mēs veidojam godīgas un videi draudzīgas partnerattiecības. Sadarbība ar mums ir pats pirmais solis uz svaigu, oriģinālu ideju īstenošanu un nevainojamu biznesa projektu realizāciju.

Tāpēc šodien Varvika piedāvā ne tikai 7 hobiju un rokdarbu preču kategorijas. Tas ir starptautisks zīmols ar veikaliem Eiropā un iespaidīgu vairumtirdzniecības partnerību.

Sadarbošanās ar mums

Produkti