Roomboxi

Miniatūru māju komplekti

Tapšanas vēsture

Roombox ir konstruktors miniatūras leļļu mājas izveidei. Komplektā atradīsiet visu darbam nepieciešamo. Ar šķērēm un līmi jūs varat salikt pārsteidzoši detalizētu istabas interjeru. Katra mēbele ir samontēta no koka un papīra elementiem. Noslēgumā būs jāuzstāda miniatūras lampiņas, kas tiek darbinātas ar baterijām.

Kas ir roombox?

Leģenda vēsta, ka pirms daudziem gadiem kādā mazā Vācijas pilsētiņā dzīvojis nabadzīgs galdnieks, kurš iemīlējies bagāta grāfa meitā. Šīs jūtas bija abpusējas. Tomēr jaunietes tēvs kategoriski iestājās pret jaunā pāra attiecībām, liekot meitai precēties ar vietējā bagātā dižciltīgā prinča dēlu. Meitene sāka raudāt un vēlējās izdarīt pašnāvību. Viņas tēvs, grāfs, to nevēlējās, jo ļoti mīlēja savu meitu. Viņš tikās ar jaunu galdnieku un teica viņam: "Ja jūs vienas nedēļas laikā spēsiet uzcelt ērtu māju, es piekritīšu atdot jums savu meitu."

Aiz roombox tapšanas slēpjas skaists mīlas stāsts.

Visi grāfu ģimenes locekļi bija sajūsmā par šo izsmalcināto, ērto namiņu, kas bija pilnīgi līdzīgs īstai mājai. Grāfs turēja savu solījumu un ļāva galdniekam apprecēt savu meitu. Jaunā galdnieka radošais darbs, tas ir, miniatūrā mājā kļuva par pierādījumu mīlestībai pret savu otro pusīti. Kopš tā laika Roombox ideja - miniatūra māja - sāka attīstīties un izplatīties visā pasaulē. Šis izsmalcinātais hobijs tiek uzskatīts par radošu elegantu dāvanu, kas piepildīta ar viņu mīlestību un gaišām domām.

Pēc nedēļas pie grāfa ieradās jauns galdnieks ar miniatūru mājiņu rokās

KOLEKCIJAS
KOLEKCIJAS
Veiciet pasūtījumu mūsu E-veikalā
Mūsu produktus varat iegādāties mūsu interneta veikalā ar piegādi līdz pat jūsu durvīm!
Vai sapņojat par "miniatūru" uzņēmumu?

Vai esat kādreiz domājis par nelielu uzņēmumu. Ar jauno roombox kolekciju tas ir iespējami.

Vai sapņojat par "miniatūru" uzņēmumu?
Vai esat kādreiz domājis par nelielu uzņēmumu. Ar jauno roombox kolekciju tas ir iespējami.


Sajūtiet mājīgo atmosfēru
Izjūtiet mājīgo atmosfēru, viegli izveidojiet savu miniatūro pasauli.

Sajūtiet mājīgo atmosfēru
Izjūtiet mājīgo atmosfēru, viegli izveidojiet savu miniatūro pasauli.


Mīļākais pilsētas ritms
Atpūtieties no pilsētas burzmas un steigas un izbaudiet atmosfēru malkojot smaržīgu kafiju, šķirstot mīļāko grāmatu lappuses.

Mīļākais pilsētas ritms
Atpūtieties no pilsētas burzmas un steigas un izbaudiet atmosfēru malkojot smaržīgu kafiju, šķirstot mīļāko grāmatu lappuses.


Vai esat kādreiz domājis par ko neparastu?

Ko teiksiet, piemēram, par kemperi?

Vai esat kādreiz domājis par ko neparastu?

Ko teiksiet, piemēram, par kemperi?

Sapņu pilsēta

Izveido savu mini pilsētiņu. Pārsteidzoša iespēja paša rokām radīt pilsētas pasaku. Tur ir svaigu produktu tirdziņi un grāmatu veikali ar mājīgām mājiņām pretī. Roomboxos ir viss nepieciešamais, lai izveidotu īstu sapņu pilsētu.

Decors
No trafaretiem veidota koka kaste ir piepildīta ar tajā esošajiem dekoratīvajiem elementiem. Desmitiem papīra un tekstila, plastmasas vai kartona gatavu detaļu var viegli pārvērst par mini lampu, virtuves krēslu vai jebkuru citu dekoratīvu priekšmetu, izmantojot tikai līmi un šķēres. Formu, krāsu un faktūru dažādība izvieto nepieciešamos dizaina akcentus, nosaka roomboxa stilu un noskaņu.

Komplekta saturs

Korpusa materiāli

Žāvēta bērza loksnes, kas kļūs par pamatu paredzētajam roomboxam

Komplekta saturs
LED FONA APGAISMOJUMS

Gatavs roombox ir ne tikai interesants dekoratīvs interjera elements. Pateicoties apgaismojumam, mājīga māja pārvēršas par burvīgu nakts lampu.

Komplekta saturs
Instrukcijas
Detalizēts elementu salikšanas procesa un uzstādīšanas kārtības apraksts soli pa solim.

Komplekta saturs
Katrā komplektā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savu mākslas darbu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību visu materiālu izvēlei un kvalitātei.

Roombox salikšanas process

Mūsu filozofija
Hobijs ir enerģija, kas iedegas acīs un kļūst par nozīmīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar Varvikas jūs uzzināsiet, kas nepieciešams jūsu dvēselei. Jūs zināsiet, kā iegremdēties aizraujošā ceļojumā, ko sauc par "jūsu mīļāko hobiju".
Mēs strādājam, lai padarītu jūsu hobiju aizraujošu
Bezgalīgs ceļojums uz labāko sevis versiju, neatkarīgi no tā, vai esat izsmalcināts eksperts vai sapņains entuziasts. Tas padara katru dienu laimīgāku, dāvājot izcilus mirkļus, kas ir piepildīti ar īpašu radīšanas nozīmi. Kad jūs radāt kaut ko kvalitatīvu, jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties ar to ar pasauli, ar mīļajiem, daloties ar viņiem ar daļiņu savas dvēseles . Mūs iedvesmo pasaules mākslas meistardarbi un jauno mākslinieku panākumi. Mēs mudinām jūs atklāt dažādus savas personības aspektus.
Mēs uzskatām, ka ikviens cilvēks ir talantīgs
Mēs zinām, ka jūs vēlaties iepriecināt savus tuviniekus. Ar Varvikas radošajiem produktiem tas ir vēl vieglāk un jautrāk. Galu galā katrs radošais komplekts ir fantastiska dāvana. Ar mūsu produktiem ir tik viegli iziet ārpus ierastā, organizējot neaizmirstamu brīvā laika pavadīšanu sev vai saviem mīļajiem.

Jūsu priekšā ir vesela virzienu, stilu un dizainu palete - izvēlieties un priecājieties, dāvinot sev un saviem mīļajiem radošus komplektus. Vienalga, vai tas ir jūsu pirmais skolotājs vai jūsu mīļotā draudzene.
Mēs sniedzam vērtīgus radošuma mirkļus
Mūsu produkti kļūs par jūsu interjera iecienītāko elementu. Sižeti ar maigām balerīnām rotās mazuļa bērnistabu, popārta kolekcija radīs pareizo noskaņu ambiciozas mileniāles loftā, bet attēli ar pasaules pilsētām aizvedīs jūs no mājas ballītes tieši uz Parīzes ielām.
Mēs palīdzam koncentrēties uz īpašu interjera stilu
Kāpēc izvēlēties mūs?
Kāpēc izvēlēties mūs?
Uzņēmuma Varvikas dzīvē māksla nav hobijs, bet gan zīmola filozofija. Dizaineri seko līdzi tendencēm un veido ikoniskas sadarbības ar pasaulslaveniem māksliniekiem: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kas savus sižetus pārnes uz gleznu audekliem ar skaitļiem un dimantu gleznām
Mēs atbalstām ECO tendences un sargājam ekoloģiju. Tāpēc gleznu rāmji ir izgatavoti no kaltētas priedes, molberti - no dižskābarža, bet iepakojums - no kraftpapīra. Ražošanas procesā mēs izmantojam ozolu, kokšķiedras plātnes, polistirolu un spāņu merino vilnu.
Reklāmas nodaļa katram mazumtirdzniecības klientam sniedz 20 gadu garantiju un ir gatava apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās daļas neatkarīgi no preču iegādes datuma
Uzņēmums nestāv uz vietas un katru dienu cenšas rast jaunas iespējas. Tāpēc mūsu galvenā vērtība ir rūpīga sižetu izstrāde, ko veic Art laboratorijas dizaineri, manuāli pielāgojot visas detaļas gan makro, gan mikro līmenī. Mākslinieki rūpīgi izvēlas krāsas un toņus
Mēs sadarbojamies ar māksliniekiem
Mēs esam videi draudzīgi
Mēs rūpīgi kontrolējam kvalitāti
Mēs izstrādājam sižetus
MĒS SNIEDZAM MŪŽA GARANTIJU
Jūsu klients var tieši sazināties ar mums, ja viņam ir kādi jautājumi par produktu
MĒS PIELĀGOJAM PRODUKTUS JŪSU VIETĒJĀM TIRGUM
Mūsu komplekti ir dāvanu kastītēs ar EN, DE, FR, IT, ES tekstiem un lietotāja rokasgrāmatām 15 valodās
MĒS SNIEDZAM PARAUGUS BEZ MAKSAS
Galvenais pārdošanas instruments, kas skaidri parāda preču kvalitāti un piesaista klientus
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
Atklājiet priekšrocības, ko sniedz vairumtirdzniecība kopā ar mums! Izbaudiet ekskluzīvas cenas un piekļuvi plašam augstas kvalitātes produktu klāstam, kas ir ideāli piemērots mazumtirgotājiem, izplatītājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savus krājumus un palielināt peļņu. Ir pieejamas franšīzes vai tiešsaistes/klātienes veikalu iespējas. Sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.
Iegūt e-katalogu