Koka puzles

Videi draudzīgas koka pezles
Puzle ir salikta no dažādām figūrām, kas var izskatīties kā dzīvnieki, augi vai abstrakcijas. Puzles figūriņas perfekti saskan viena ar otru, jo ražošanā tiek izmantots ļoti precīzs lāzera griezums, kas arī nodrošina to, ka puzle pēc salikšanas nesadalās.
Koka puzles ir unikāls rokdarbu produkts, kas izgatavots no videi draudzīgiem materiāliem
KOLEKCIJAS
KOLEKCIJAS
Veiciet pasūtījumu mūsu E-veikalā
Mūsu produktus varat iegādāties mūsu interneta veikalā ar piegādi līdz pat jūsu durvīm!
KOLEKCIJA "DZĪVNIEKU PASAULE"
Aizraujoša iegremdēšanās dzīvnieku pasaulē
KOLEKCIJA "DZĪVNIEKU PASAULE"
Aizraujoša iegremdēšanās dzīvnieku pasaulē
Wooden puzzle «Majestic iguana»
KOLEKCIJA "DZĪVNIEKU PASAULE"
Aizraujoša iegremdēšanās dzīvnieku pasaulē
Kolekcija " Ceļotāja pastkartes"
Wooden puzzle
«Cappadocia sky»
Ceļojot mēs varam iepazīt jaunas kultūras, izbaudīt pasaules dižākos cilvēku sasniegumus. Protams, jūs vēlaties saglabāt šīs atmiņas, un ceļotāja pastkartes ir lielisks risinājums, lai saglabātu vislabākās atmiņas no ceļojumiem.
Kolekcija " Ceļotāja pastkartes"
Ceļojot mēs varam iepazīt jaunas kultūras, izbaudīt pasaules dižākos cilvēku sasniegumus. Protams, jūs vēlaties saglabāt šīs atmiņas, un ceļotāja pastkartes ir lielisks risinājums, lai saglabātu vislabākās atmiņas no ceļojumiem.

Kokšķiedras plātne
Augsta blīvuma kokšķiedras plātne. Loksnes ar biezumu 3 mm iegūst, presējot sīkas koksnes šķiedras (priedes, bērza) +250 °C temperatūrā un 10 bāru spiedienā. Tādējādi materiāls ir videi draudzīgs un izturīgs.
Komplekta saturs
LĀZERA GRIEZUMS
Koka puzļu ražošanā mēs izmantojam augstas precizitātes stacionāro lāzera griešanu. Lāzera biezums ir 5 mikronu robežās, kas atbilst 1/20 matu diametram. Tas nodrošina perfektu detaļu savienošanu. Tas garantē arī salikšanas prieku.
Komplekta saturs
Gabalu detaļas
Katrs koka puzles dizains ir radīts unikālā kolekcijā. Mūsu radošā dizaineru un tehnologu ART-laboratorija izstrādā jaunus produktu dizainus. Mākslinieki ar rokām zīmē katru puzles elementu, lai salikšanas process būtu aizraujošs un iepriecinošs. Dīvainu formu un neparastu simbolu pārpilnība, šķiet, aizvedīs jūs uz savu pasaku pasauli, kas piepildīta ar neparastiem stāstiem.
Komplekta saturs
Koka puzles salikšana kopā ar kādu ir lielisks veids, kā pavadīt laiku
Mūsu filozofija
Hobijs ir enerģija, kas iedegas acīs un kļūst par nozīmīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar Varvikas jūs uzzināsiet, kas nepieciešams jūsu dvēselei. Jūs zināsiet, kā iegremdēties aizraujošā ceļojumā, ko sauc par "jūsu mīļāko hobiju".
Mēs strādājam, lai padarītu jūsu hobiju aizraujošu
Bezgalīgs ceļojums uz labāko sevis versiju, neatkarīgi no tā, vai esat izsmalcināts eksperts vai sapņains entuziasts. Tas padara katru dienu laimīgāku, dāvājot izcilus mirkļus, kas ir piepildīti ar īpašu radīšanas nozīmi. Kad jūs radāt kaut ko kvalitatīvu, jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties ar to ar pasauli, ar mīļajiem, daloties ar viņiem ar daļiņu savas dvēseles . Mūs iedvesmo pasaules mākslas meistardarbi un jauno mākslinieku panākumi. Mēs mudinām jūs atklāt dažādus savas personības aspektus.
Mēs uzskatām, ka ikviens cilvēks ir talantīgs
Mēs zinām, ka jūs vēlaties iepriecināt savus tuviniekus. Ar Varvikas radošajiem produktiem tas ir vēl vieglāk un jautrāk. Galu galā katrs radošais komplekts ir fantastiska dāvana. Ar mūsu produktiem ir tik viegli iziet ārpus ierastā, organizējot neaizmirstamu brīvā laika pavadīšanu sev vai saviem mīļajiem.

Jūsu priekšā ir vesela virzienu, stilu un dizainu palete - izvēlieties un priecājieties, dāvinot sev un saviem mīļajiem radošus komplektus. Vienalga, vai tas ir jūsu pirmais skolotājs vai jūsu mīļotā draudzene.
Mēs sniedzam vērtīgus radošuma mirkļuas
Mūsu produkti kļūs par jūsu interjera iecienītāko elementu. Sižeti ar maigām balerīnām rotās mazuļa bērnistabu, popārta kolekcija radīs pareizo noskaņu ambiciozas mileniāles loftā, bet attēli ar pasaules pilsētām aizvedīs jūs no mājas ballītes tieši uz Parīzes ielām.
Mēs palīdzam koncentrēties uz īpašu interjera stilu
Kāpēc izvēlēties mūs?
Kāpēc izvēlēties mūs?
Uzņēmuma Varvikas dzīvē māksla nav hobijs, bet gan zīmola filozofija. Dizaineri seko līdzi tendencēm un veido ikoniskas sadarbības ar pasaulslaveniem māksliniekiem: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kas savus sižetus pārnes uz gleznu audekliem ar skaitļiem un dimantu gleznām
Mēs atbalstām ECO tendences un sargājam ekoloģiju. Tāpēc gleznu rāmji ir izgatavoti no kaltētas priedes, molberti - no dižskābarža, bet iepakojums - no kraftpapīra. Ražošanas procesā mēs izmantojam ozolu, kokšķiedras plātnes, polistirolu un spāņu merino vilnu.
Reklāmas nodaļa katram mazumtirdzniecības klientam sniedz 20 gadu garantiju un ir gatava apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās daļas neatkarīgi no preču iegādes datuma
Uzņēmums nestāv uz vietas un katru dienu cenšas rast jaunas iespējas. Tāpēc mūsu galvenā vērtība ir rūpīga sižetu izstrāde, ko veic Art laboratorijas dizaineri, manuāli pielāgojot visas detaļas gan makro, gan mikro līmenī. Mākslinieki rūpīgi izvēlas krāsas un toņus
Mēs sadarbojamies ar māksliniekiem
Mēs esam videi draudzīgi
Mēs rūpīgi kontrolējam kvalitāti
Mēs izstrādājam sižetus
MĒS SNIEDZAM MŪŽA GARANTIJU
Jūsu klients var tieši sazināties ar mums, ja viņam ir kādi jautājumi par produktu
MĒS PIELĀGOJAM PRODUKTUS JŪSU VIETĒJĀM TIRGUM
Mūsu komplekti ir dāvanu kastītēs ar EN, DE, FR, IT, ES tekstiem un lietotāja rokasgrāmatām 15 valodās
MĒS SNIEDZAM PARAUGUS BEZ MAKSAS
Galvenais pārdošanas instruments, kas skaidri parāda preču kvalitāti un piesaista klientus
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
Atklājiet priekšrocības, ko sniedz vairumtirdzniecība kopā ar mums! Izbaudiet ekskluzīvas cenas un piekļuvi plašam augstas kvalitātes produktu klāstam, kas ir ideāli piemērots mazumtirgotājiem, izplatītājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savus krājumus un palielināt peļņu. Ir pieejamas franšīzes vai tiešsaistes/klātienes veikalu iespējas. Sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.
Iegūt e-katalogu