Kolekcija "Kas par brīnišķīgu pasauli!"

Pasaule apbrīnā guļ jūsu plaukstā. Dažreiz ir grūti iedomāties, cik daudz pārsteidzošu lietu ir uz mūsu planētas. Katrs tās gabaliņš sevī slēpj skaistumu.
Kempings var būt lielisks veids, kā atpūsties un izbaudīt dabiskās vides skaistumu. Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt jums izbaudīt laiku dabā:
  1. Izvēlieties pareizo atrašanās vietu: izvēlieties vietu, kas atbilst jūsu interesēm un vajadzībām. Ja jums patīk kalni, izvēlieties vietu, kur varat slēpot vai kāpt. Ja vēlaties pludmali, izvēlieties vietu, kur varat peldēties jūrā vai sauļoties zem saules.
  2. Sagatavojieties ceļojumam: pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais aprīkojums ceļojumam uz laukiem, ieskaitot teltis, guļammaisus, kempinga paklājiņus, laternas un pārtiku.
  3. Ievērojiet drošības noteikumus: Pirms došanās dabā, pārliecinieties, ka zināt drošības un veselības noteikumus. Iepazīstieties ar laikapstākļiem un bīstamajiem augiem un dzīvniekiem, ar kuriem varat saskarties ceļā.
  4. Izbaudiet dabu: izbaudiet apkārtējās dabas skaistumu. Apstājies, lai apbrīnotu gleznainās ainavas, klausītos putnu dziedāšanu vai paskatītos uz zvaigznēm naktī.
  5. Ņemiet līdzi pārtiku un ūdeni: ceļojumam noteikti paņemiet līdzi pietiekami daudz pārtikas un ūdens. Nosakiet, kuru ēdienu ņemt, lai tas nesabojātos, un pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz dzeramā ūdens.
  6. Noteikti atstājiet tikai pēdas: neaizmirstiet par dabisko vidi un atstājiet to tīru un veselu. Savāciet atkritumus un citas lietas, lai saglabātu dabas skaistumu nākamajām paaudzēm.
Iegūt e-katalogu