Gleznas pēc numuriem savām rokām

Mēs pārvēršam radošās ambīcijas realitātē
Kolekcijas
Kolekcijas
Veiciet pasūtījumu mūsu E-veikalā
Mūsu produktus varat iegādāties mūsu interneta veikalā ar piegādi līdz pat jūsu durvīm!
Kolekcija “Skaistuma simboli”
Sievietes skaistums un tā simbolisms visā cilvēces vēsturē bijuši vieni no spēcīgākajiem mākslinieku iedvesmas avotiem.
Kolekcija “Skaistuma simboli”
Sievietes skaistums un tā simbolisms visā cilvēces vēsturē bijuši vieni no spēcīgākajiem mākslinieku iedvesmas avotiem.

Kolekcija “Atver mākslas pasauli”
Kas var būt vienkāršāks un izteiksmīgāks par mākslu? Tikai formu un spilgto krāsu dažādība.
Kolekcija “Atver mākslas pasauli”
Kas var būt vienkāršāks un izteiksmīgāks par mākslu? Tikai formu un spilgto krāsu dažādība.

Kolekcija "Kas par brīnišķīgu pasauli!"
Pasaule apbrīnā guļ jūsu plaukstā. Dažreiz ir grūti iedomāties, cik daudz pārsteidzošu lietu ir uz mūsu planētas. Katrs tās gabaliņš sevī slēpj skaistumu.

Kolekcija "Maigums"
Stāstu krājums ir pilns vienkāršības un iedvesmas enerģijas. Tas piepilda mūs ar romantiku, siltumu un maigumu, harmoniju un iedvesmu.

Kolekcija “Francijas sirds”
Lai cik daudz viņi runātu par Franciju un Parīzi, vienmēr visas sarunas sākas un beidzas ar Eifeļa torni. Kolekcijā ir vairāki panorāmas skati uz Eifeļa torni, kas demonstrē ne tikai Gustava Eifeļa daiļrades skaisto arhitektūru, bet arī Francijas galvaspilsētas skaistumu.

Kolekcija “Svešinieki”
Lai kurp jūs dotos un kuru valsti apmeklētu, vienmēr ir iespēja satikt kādu noslēpumainu un skaistu svešinieku

Kolekcija “Ceļotāja pastkartes”
Kolekcija satur panorāmas skatus uz pasaules skaistākajiem nostūriem. Lielisks veids, kā apmeklēt Venēcijas kanālus, Santorini Cote d'Azuri vai, ja vēlaties, eksotisko Taizemi.

Kolekcija “Dzīvnieku valstība”
Kā uzzināt vairāk par dzīvniekiem? Protams, gleznojot tos gleznās pēc numuriem.

Kolekcija “Kaķu mānija”
Vai jūs nekad neesat dzirdējuši par "kaķu māniju"? Ak, tie ir Irinas Zenjukas apbrīnojami sižeti!

Kolekcija “Pavasara eiforija”
Pasaulē nav nekā skaistāka par ziediem.

Kolekcija “Richard MC Neil”
Mūsdienu britu mākslinieka Ričarda Maknīla (Richard McNeil) darbi uz visiem laikiem ir iezīmējušies mākslas vēstures pasaulē kā romantiskākie. Šķiet, ka mākslinieks Londonas tradicionālo telefona būdiņu un divstāvu autobusu sarkanos toņus pārnes uz visām pasaules pilsētām, uzsverot savu unikālo angļu stilu.

Kolekcija “Ziemas sapnis”
Kas gan var būt skaistāks par īstu ziemu? Pūkainas baltas pārslas. Mājīga čaukstēšana zem kājām. Mirdzošs sniegs atstaro saules starus, un dvēsele to acumirklī izbauda. Burvīga ziema ir dabas žēlastība.
Audekls
Katras gleznas pamatā ir audekls. Tā kvalitāte ietekmē gleznošanas procesa baudījumu. Tāpēc uzņēmuma tehnologi nolēma izmantot kokvilnas audeklu ar profesionālu gruntējumu. Kokvilnas kā audekla materiāla priekšrocība ir tā elastība, kas ļauj precīzāk izstiept audeklu.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Akrila krāsas
Krāsu pamatā ir pigmenti un ūdens-akrila dispersija. Akrila krāsa ir unikāla ar savu elastību, tāpēc darba procesā nesaplaisās. Akrila krāsas tiek uzskatītas par visuniversālākajām un ideāli piemērotas neilona otām. Tām ir augsta pigmenta koncentrācija un bagātīgs tonis, kas lieliski piemērots gleznošanai.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Otas
Otas atšķiras pēc kalibrētiem nesadalītiem matiņiem un formas. Šīs otas izvēlas profesionāļi gleznošanai ar akrilu, jo tās nebeidzas ar matiņu ķekaru. Līdz ar to ota spēj ļoti labi uzsūkt un noturēt lielu krāsas daudzumu.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Akrila laka
Akrila laka fiksē krāsas uz pabeigtas gleznas. Krāsām pilnībā jāizžūst 2-3 stundu laikā, pēc tam viss audekls ir pilnībā jāpārklāj ar laku.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Instrukcijas
Detalizēts pakāpeniskais gleznošanas procesa un radošo komplekta daļu apraksts.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Rāmju āķi
Rāmju āķi ļauj izrotāt interjeru.
KOMPLEKTA SASTĀVS
Katrā komplektā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savu šedevru. Mēs pievēršam ārkārtīgi lielu uzmanību visu materiālu izvēlei un kvalitātei.
Produkta izveide
Mūsu filozofija
Hobijs ir enerģija, kas iedegas acīs un kļūst par nozīmīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Ar Varvikas jūs uzzināsiet, kas nepieciešams jūsu dvēselei. Jūs zināsiet, kā iegremdēties aizraujošā ceļojumā, ko sauc par "jūsu mīļāko hobiju".
Mēs strādājam, lai padarītu jūsu hobiju aizraujošu
Painting by number kits DIY brush and acrylic paints
Bezgalīgs ceļojums uz labāko sevis versiju, neatkarīgi no tā, vai esat izsmalcināts eksperts vai sapņains entuziasts. Tas padara katru dienu laimīgāku, dāvājot izcilus mirkļus, kas ir piepildīti ar īpašu radīšanas nozīmi. Kad jūs radāt kaut ko kvalitatīvu, jaunu un unikālu, rodas vēlme dalīties ar to ar pasauli, ar mīļajiem, daloties ar viņiem ar daļiņu savas dvēseles . Mūs iedvesmo pasaules mākslas meistardarbi un jauno mākslinieku panākumi. Mēs mudinām jūs atklāt dažādus savas personības aspektus.
Mēs uzskatām, ka ikviens cilvēks ir talantīgs
Mēs zinām, ka jūs vēlaties iepriecināt savus tuviniekus. Ar Varvikas radošajiem produktiem tas ir vēl vieglāk un jautrāk. Galu galā katrs radošais komplekts ir fantastiska dāvana. Ar mūsu produktiem ir tik viegli iziet ārpus ierastā, organizējot neaizmirstamu brīvā laika pavadīšanu sev vai saviem mīļajiem.

Jūsu priekšā ir vesela virzienu, stilu un dizainu palete - izvēlieties un priecājieties, dāvinot sev un saviem mīļajiem radošus komplektus. Vienalga, vai tas ir jūsu pirmais skolotājs vai jūsu mīļotā draudzene.
Mēs sniedzam vērtīgus radošuma mirkļus
Mūsu produkti kļūs par jūsu interjera iecienītāko elementu. Sižeti ar maigām balerīnām rotās mazuļa bērnistabu, popārta kolekcija radīs pareizo noskaņu ambiciozas mileniāles loftā, bet attēli ar pasaules pilsētām aizvedīs jūs no mājas ballītes tieši uz Parīzes ielām.
Mēs palīdzam koncentrēties uz īpašu interjera stilu
Kāpēc izvēlēties mūs?
Kāpēc izvēlēties mūs?
Uzņēmuma Varvikas dzīvē māksla nav hobijs, bet gan zīmola filozofija. Dizaineri seko līdzi tendencēm un veido ikoniskas sadarbības ar pasaulslaveniem māksliniekiem: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kas savus sižetus pārnes uz gleznu audekliem ar skaitļiem un dimantu gleznām
Mēs atbalstām ECO tendences un sargājam ekoloģiju. Tāpēc gleznu rāmji ir izgatavoti no kaltētas priedes, molberti - no dižskābarža, bet iepakojums - no kraftpapīra. Ražošanas procesā mēs izmantojam ozolu, kokšķiedras plātnes, polistirolu un spāņu merino vilnu.
Reklāmas nodaļa katram mazumtirdzniecības klientam sniedz 20 gadu garantiju un ir gatava apmainīt preces vai nosūtīt trūkstošās daļas neatkarīgi no preču iegādes datuma
Uzņēmums nestāv uz vietas un katru dienu cenšas rast jaunas iespējas. Tāpēc mūsu galvenā vērtība ir rūpīga sižetu izstrāde, ko veic Art laboratorijas dizaineri, manuāli pielāgojot visas detaļas gan makro, gan mikro līmenī. Mākslinieki rūpīgi izvēlas krāsas un toņus
Mēs sadarbojamies ar māksliniekiem
Mēs esam videi draudzīgi
Mēs rūpīgi kontrolējam kvalitāti
Mēs izstrādājam sižetus
Varvikas, uzņēmums, kas balstās uz ģimenes vērtībām un ko virza aizraušanās ar radošumu, ar lepnumu prezentē augstas kvalitātes vairumtirdzniecības krāsošanas pēc skaitļiem komplektu kolekciju. Mūsu gleznu pēc numuriem komplekti ir izstrādāti, lai sniegtu prieku, gandarījumu un krāsainu iespēju pasauli visu līmeņu māksliniekiem, un tie apmierina ikvienas radošas ambīcijas.
Varvikas mājaslapā varat iepazīties ar plašu vairumtirdzniecības piedāvājumu gleznu pēc numuriem klāstu, kas ietver visdažādākās tēmas un stilus, sākot no mierīgām ainavām līdz hipnotizējošām abstrakcijām. Katra glezna pēc numuriem ir radīta ar vislielāko rūpību un uzmanību detaļām, nodrošinot neaizmirstamu māksliniecisku pieredzi katram klientam.
Varvikas lepojas ar to, ka izmanto tikai labākos materiālus un inovatīvas ražošanas metodes. Mūsu radošos komplektos ir iekļauti augstākās kvalitātes audekli, spilgtas akrila krāsas un augstas kvalitātes otas, kas nodrošina visu nepieciešamo, lai gleznošana būtu nevainojama un patīkama.
Mūsu vairumtirdzniecības partneri visā pasaulē var gūt labumu no mūsu konkurētspējīgajām cenām un vienkāršotā pasūtīšanas procesa, kas atvieglo viņu veikalu apgādi ar labākajiem gleznu pēc numuriem komplektiem tirgū. Ar spēcīgu klātbūtni Eiropā, izmantojot mūsu daudzos zīmolu veikalus, Varvikas ir gatavs kļūt par pasaules līderi mākslas un radošuma pasaulē.
Pievienojieties mums, lai izplatītu mīlestību pret mākslu un radošumu, kļūstot par vairumtirdzniecības partneri un piedāvājot saviem klientiem Varvikas gleznu pēc numuriem komplektus. Kopā mēs varam iedvesmot vēl vairāk cilvēku uzsākt savu māksliniecisko ceļojumu un iepazīt brīnišķīgo gleznu pēc numuriem pasauli. Apmeklējiet Varvikas mājaslapu vai mūsu firmas veikalus, lai iepazītos ar mūsu aizraujošajām kolekcijām un ienestu gleznu pēc numuriem burvību savu klientu dzīvē.
MĒS SNIEDZAM MŪŽA GARANTIJU
Jūsu klients var tieši sazināties ar mums, ja viņam ir kādi jautājumi par produktu
MĒS PIELĀGOJAM PRODUKTUS JŪSU VIETĒJĀM TIRGUM
Mūsu komplekti ir dāvanu kastītēs ar EN, DE, FR, IT, ES tekstiem un lietotāja rokasgrāmatām 15 valodās
MĒS SNIEDZAM PARAUGUS BEZ MAKSAS
Galvenais pārdošanas instruments, kas skaidri parāda preču kvalitāti un piesaista klientus
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
VAIRUMTIRDZNIECĪBA
Atklājiet priekšrocības, ko sniedz vairumtirdzniecība kopā ar mums! Izbaudiet ekskluzīvas cenas un piekļuvi plašam augstas kvalitātes produktu klāstam, kas ir ideāli piemērots mazumtirgotājiem, izplatītājiem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināt savus krājumus un palielināt peļņu. Ir pieejamas franšīzes vai tiešsaistes/klātienes veikalu iespējas. Sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.
Iegūt e-katalogu