Kolekcija “Svešinieki”

Lai kurp jūs dotos un kuru valsti apmeklētu, vienmēr ir iespēja satikt kādu noslēpumainu un skaistu svešinieku
Коллекция картин по номерам "Незнакомки" - таинственность женщин окружающих нас
"Vārvikas" gleznu kolekcija pēc skaitļiem "Svešie" ir māksla, kurā apvienotas noslēpumainas un skaistas sievietes un prasme gleznot pēc skaitļiem. Mēs cenšamies sniegt saviem klientiem vislabāko kvalitāti, tāpēc gleznu veidošanā izmantojam labākos materiālus. Visas gleznas ar rokām izklāj mūsu dizaineri, kas pēc tam būs ideāli piemērotas gleznošanai ar akrilu uz dabīga audekla.

Attēla veidošanas process sākas ar ainas un dizaina izvēli. Mūsu dizaineri ir iesaistīti ideālā attēla izvēlē, lai sasniegtu maksimālu efektu un skaistumu. Tie arī pievieno detaļas un krāsas, lai pievienotu gleznai dziļumu un dinamiku. Viena no svarīgākajām procesa daļām ir kvalitātes kontrole. Katrai gleznai pirms nosūtīšanas klientam tiek veikta rūpīga kvalitātes kontrole. Mēs garantējam, ka katra glezna būs perfekti pabeigta un nevainojami noformēta.
"Vārvikas" gleznu kolekcija pēc numuriem "Svešie" ir ideāla kombinācija tiem, kas meklē veidu, kā radīt skaistu un neparastu mākslu savai mājai. Šīs gleznas ir veidotas ar akrila krāsām un dabīgu audeklu, kas padara tās izturīgas un kvalitatīvas. Katrai gleznai no šīs kolekcijas ir savs unikāls stāsts un noslēpumaina atmosfēra, kas piesaista uzmanību un liek aizdomāties. Mūsu zīmols piedāvā vairumtirdzniecības pirkumus veikaliem un tiešsaistes veikaliem, kā arī piedāvā franšīzi tirdzniecības centriem.
Iegūt e-katalogu