Kolekcija " Ceļotāja pastkartes"

Ceļojot mēs varam iepazīt jaunas kultūras, izbaudīt pasaules dižākos cilvēku sasniegumus. Protams, jūs vēlaties saglabāt šīs atmiņas, un ceļotāja pastkartes ir lielisks risinājums, lai saglabātu vislabākās atmiņas no ceļojumiem.
Pārsteidzoša mozaīka ir vairāk nekā divus gadsimtus veca. Karaliskās ģeogrāfijas biedrības biedrs Džons Spilsberijs pielīmēja pie tāfeles ģeogrāfisko karti, sazāģēja to atsevišķos gabalos, sajauca sazāģētos gabalus un aicināja skolēnus vēlreiz salikt karti. Tā radās pirmās mīklas. Džona Spilsberija pirmās mīklu kartes tika pārdotas 1766. gadā. Sākotnēji tās tika izmantotas izglītības nolūkos, piemēram, kad bērni mācījās ģeogrāfiju.

Mūsdienās puzles joprojām ir populārs brīvā laika pavadīšanas līdzeklis, ko īpaši mīl ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Puzļu ražotāji nestāv uz vietas, viņi nemitīgi piedāvā ko jaunu, un viņu "radinājumi" ir ļoti veiksmīgi. Arvien vairāk parādās jaunas kolekcijas, kuru daudzveidība apmierinās pat visprasīgāko gaumi.
Ceļojot mēs iepazīstam pasauli, iepazīstam dažādas kultūras, aplūkojam patiesi lielākas cilvēces sasniegumus. Un, protams, jūs vēlaties saglabāt atmiņas par katru ceļojumu.

Pastkarte koka puzles formā tam ir ideāls risinājums.
Iegūt e-katalogu