Sazinieties ar mums Mail
Mēs izmantojam sīkdatnes. Tas ļauj mums analizēt, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni, tādējādi uzlabojot to. Turpinot lietot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
OK

In Cosmos

Varvikas
LG239e
✅ Relaksējoša un atalgojoša māksla un amatniecība pieaugušajiem: bagātiniet savu brīvo laiku ar Varvikas dimanta mākslas komplektiem pieaugušajiem un bērniem un sajūtiet, ka jūsu rūpes izgaist, kad jūs pats veidojat mākslas šedevru.
✅ Ērts: ideāli izstiepts audekls. ir viegli nolasāms kods, īpaši apstrādāta virsma un aizsargplēve, lai vienkāršotu dimanta krāsošanu pieaugušajiem un bērniem. Jūs ietaupāt ierāmēšanas laiku un izdevumus.
✅ Krāsains un pārsteidzošs: apaļie, slīpētie dimanta punkti padara jūsu gleznu mirdzošu. Mūsu unikālajos pieaugušajiem paredzētajos krāsošanas komplektos esošās košās krāsas rada skaistu dekoru jebkurai telpai.
✅ Viss vienā: mūsu 5D dimanta gleznošanas komplektā ietilpst iepriekš apdrukāts audekls, dimanta punkti, dimanta pildspalvas rīks, vasks. paliktnis, pincetes, āķi, paplāte un rokasgrāmatas. Īsāk sakot, visi dimanta mākslas piederumi, kas jums nepieciešami, lai viegli apgleznotu ar dimantiem.
✅Roku darbs: Pasūtiet mūsu dārgakmeņu gleznošanas komplektu kā neaizmirstamu dāvanu vai kā dimanta mākslas darbu bērniem un pieaugušajiem, lai tos izveidotu kopā. Izklaidējieties ģimenē bez ekrāniem!

BUY ONLINE BUY IN STORE
https://varvikas.shop/products/272b1471-b215-11ea-0a80-03670014c9c0

Age restrictions: 12

Number of colors: 12

Difficulty level: 4

lwh: 500x400x20 mm